ЗМІ показали, найбагатших мерів України

.© Getty Images

З пoчaтку листoпaдa укрaїнці являeтся світ дивуються стaткaм нaрoдниx дeпутaтів тa тoпoвиx чинoвників. Виявилoсь, щo и oчільники oблaсниx цeнтрів тeж нe бідні люди.

Прo цe пoвідoмляє «Слово и Діло».

Лідером за обсягом банківських вкладів виявився мер Ужгорода Богдан Андріїв: на особистих та сімейних рахунках зберігаються майже 21,4 млн грн (сума гривневих та валютних вкладів, перерахованих за офіційним курсом НАЦИОНАЛЬНОГО банка поднял на 31 грудня 2015 год).

Читайте:палка о двух концах: в Парламенте чиновники наврали в электронной регистрацией

Майже 3,2 млн грн лежать на рахунках міського голови Кропивницького Андрія Райковича та його родини. Вінницький мера Сергій Моргунов раз із родиною зберігають у банка майже 2,7 млн грн из перерахунку.

Серед мерів, на банківських рахунках яких є більш ніж один мільйон гривень (національній валюті чи в еквіваленті іноземних валют), також опинилися житомирський эти луцький градоначальники Сергій Сухомлин и Микола Романюк.

Решта міських голів обласних центрів, вочевидь, не надто довіряють банківській системі. Яскравим свідченням цього є готівкові заощадження мера Харкова Геннадія Кернеса, який зберігає «під матрацом» суму, еквівалентну 42,3 млн. гривням. Йому на п’яти наступає Борис Філатов із Дніпра, який із сім’єю володіє 40,9 млн грн готівки в перерахунку по курсу на 31 грудня 2015 году. Третім із большой відставання на толкование єму налу іде мер Полтави Олександр Мамай, в якого готівкою зберігаються 19,4 млн. грн.

Раніше «Обозреватель», демонстрируя скільки готівки тримають в руках депутати Верховної Ради України.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.